Menu
6990
HUGO BOSS

BOSS - Rroba banje korale për meshkuj

Dolphin tuta të shkurtra plazhi regular fit me gusset të brendshme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
BOSS Dolphin tuta të shkurtra plazhi për meshkuj korale me vija të zeza anësore dhe printim logoje. Material për tharje të shpejtë. Lidhse e brendshme në bel.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50508798 627
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland