Menu
10690
HUGO BOSS

BOSS - Rroba banjeme monogram për meshkuj

tuta të shkurtra plazhi me tharje të shpejtë, me lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
BOSS Manu tuta të shkurtra plazhi për meshkuj me printim logon B në një kombinim të ngjyrave të zeza, të bardha dhe kamel. Material për tharje të shpejtë. Udhëzime për kujdesin: Lajeni në 30°C, pa zbardhues, mos e thani në tharëse, mos i hekurosni. Pëlhura nuk është e përshtatshme për pastrim kimik.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50515720 004
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland