Menu
5990
HUGO BOSS

BOSS - Tuta plazhi ngjyrë ulliri për meshkuj

Starfish rroba banje që thahen shpejt
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
BOSS Starfish tuta të shkurtra plazhi që thahen shpejt me bel elastik dhe lidhse për ngushtim. Ngjyrë ulliri me logo të bardhë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50515191 250
MarkëBOSS
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland