Menu
11990
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete të zeza për meshkuj

Retro Runner Low Laceup Atlete casual të ulta dhe taban të sheshtë, lidhse të zeza
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Retro Runner Low Laceup Atlete për meshkuj perfekte për përdorim të përditshëm. Bërë nga një kombinim i materialit kamoshi dhe tekstilit. Logo anash, llapë dhe thembër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00746-0GM
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands