Menu
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete të zeza për meshkuj

Retro Runner Atlete me logo dhe tabantë bardhë
Jashtë stokut
Detajet
Calvin Klein Retro Runner Atlete sportive të zeza për meshkuj me logo të bardhë Calvin Klein anash, në llapë, mbi thëmbër dhe në shollë, me lidhse, poshtë kyçit. Lartësi e tabanit: 3,2 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00746-BDS
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliester;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands