Menu
8390
Calvin Klein

Calvin Klein - Espadrille ulliri për meshkuj

Espadrille kanavacë për pranverë/verë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Espadrille për meshkuj ulliri me print logo. Model kanavacë e lehtë për stinën e pranverës dhe verës. Taban i sheshtë 0,8 cm i lartë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00935-0IH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands