Menu
5990
Calvin Klein

Calvin Klein - Shapka gri për meshkuj

Shapka për plazh apo pishinë, me print monogram
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein shapka meshkujsh gri me printim monogrami dhe logo. Model për plazh apo pishinë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00953-0GN
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands