Menu
Calvin Klein

Calvin Klein - Shapka plazhi për meshkuj

Shapka për pishinë ose plazh ngjyrë e zezë me logo
Jashtë stokut
Detajet
Calvin Klein shapka pishine ose plazhi me monogram në pjesën e sipërme dhe shollë e jashtme EVA. Ngjyrë e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00060-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Etilvinilacetat
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands