Menu
8395
Camper

Camper – Atlete për meshkuj Runner K21

Atlete lëkure me majë të sheshtë, me shuall të jashtëm Extralight® Organix™ dhe me shtrojë OrthoLite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Camper Runner K21 me lëkurë viçi me majë të ulët. Shoje të jashtme Extralight® Organix™. Shtrojë të butë OrthoLite®. Ngjyrë jeshile lime.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100841-012
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;