Menu
13432
Camper

Camper - Atlete Runner K21 për meshkuj

Atlete lëkure me shollë XL Extralight® Organix™ dhe shoje Ortholite®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Runner K21 atlete lëkure ngjyrë kafe njëngjyrëshe të frymëzuara nga stili retro. Tabani XL Extralight® Organix™ dhe shoje Ortholite®.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100841-023
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain