Menu
8690
Desigual

Desigual - Çantë femrash me panele shumëngjyrëshe

Çantë e palosshme me rrip supi. Përmasat: 21 x 13 x 6.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Desigual çantë bezhë për femra me panele në ngjyrë portokalli, të kuqe dhe rozë. Modeli i palosshëm. Rrip supi. Përmasat: 21 x 13 x 6.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SAXP80-9019
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain