Menu
13990
Desigual

Desigual - Çantë shpine për femra

Çantë shpine blu me madhësi mesatare me stampim diamanti, mbyllje me zinxhir dhe rripa dhe xhepa të shumtë.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Desigual Çantë shpine me xhepa të shumtë brenda dhe jashtë, mbyllje me kapak magnetik dhe zinxhir, dy ndarje, mbajtëse çelësash me logo në xhepin e përparmë, hapësirë ??për një laptop. Përmasat:25 x 13 x 31,5 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG23SAKP09-5036
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain