Menu
7690
Desigual

Desigual - Çantë shpine portokalli për femra

Çantë shpine me rripa në anën e pasme dhe dy doreza të sipërme. Përmasat: 24.4 x 8.6 x 29.3 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Desigual çantë shpine shumëfunksionale me rripa klasikë në shpinë, një dorezë standarde e sipërme dhe një më e gjatë që mund të mbahet si çantë krahu. Xhep para me zinxhir me logo. Ngjyrë portokalli e ndezur. Përmasat: 24.4 x 8.6 x 29.3 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG24SAKP03-7009
MarkëDesigual
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerABASIC S.L. Spain