Menu
15490
Desigual

Desigual x Mickey Mouse - Çantë shpine për femra

Çantë shpine xhins me xhep laptopi. Përmasat: 31.5 x 25 x 12 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë shpine xhins për femra Desigual x Mickey Mouse me modele lara-lara dhe varëse. Xhep i jashtëm me zinxhir dhe xhep laptop. Përmasat: 31.5 x 25 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUDG23WAKD01-5008
MarkëDesigual
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali65% Pambuk; 25% Poliestër; 7%