Menu
11390
Guess

Guess - Atlete gri për meshkuj

Atlete Potenza II të ulta me lidhse, me taban të trashë 3 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Atlete Potenza II gri për meshkuj me detaje të zeza në kontrast, me detaje kamoshi dhe tekstura të ndryshme. Logo trekëndore. Taban 3 cm i trashë. Lëkurë eko.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFM6POT ESU12 GRYMU
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali55%Poliestër;40%Lëkurë;5%Poliu
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndonezi
ManufacturerGuess Europe sagl Italy