Menu
5695
Guess

Guess - Atlete jeshile për meshkuj

Atlete Potenza me vrima të vogla dhe me logo trekëndëshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj në ngjyrë jeshile Guess Potenza me detaje portokalli. Logo me trekëndësh të zi. Model i shpuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFM5POT FAL12 GREEN
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali50% Poliestër; 45% Lëkurë; 5%