Menu
11390
Guess

Guess - Atlete të zeza për meshkuj

Todi Low atlete pa qafë me taban të ngritur dhe detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Todi Low atlete meshkujsh të zeza me detaje logoje sipër llapës dhe anash, me lidhse. Lëkurë eko. Taban 2,5cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFM5TOL ELE12 BLACK
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerGuess Europe sagl Italy