Menu
10073
Guess

Guess - Atlete të zeza për meshkuj

Elba atlete pa qafë me taban të ngritur dhe detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Elba atlete meshkujsh të zeza me detaje logoje sipër thembrës. Lëkurë dhe poliuretani. Taban i ngritur.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFMPVIB LEA12 BLACK
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali70%Lëkurë;30%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy