Menu
15113
Guess

Guess - Fustan elegant me dantella

Liza fustan maxi me dekolte me kapele dhe të çarë në shpinë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Liza Fustan elegant maxi ngjyrë e zezë prej dantelle, me vrima. Model pa mëngë. E çarë në shpinë. Slim fit. Mbërthimi me zinxhir. Të çara anësore. Modelja në foto mban madhësinë S. Lahet në maksimum 30°C.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW4GK20 KC760 JBLK
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali71%Poliamid;18%Pambuk;11%Elast
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy