Menu
15352
Guess

Guess - Fustan veror holey

Sophie Fustan maxi me dekolte dhe kurriz të hapur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Guess Sophie fustan veror holey me vrima. Dekolte me kapëse dhe shpinë të hapur. Bodycon. Ngjyra bezhë. Fotot tregojnë madhësinë S.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW4GK24 Z3E60 A117
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali64%Pambuk;36%Poliamid
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy