Menu
9233
Guess

Guess - Hoodie për femra me printim

Bluzë e gjatë me kapuç dhe mëngë të gjera
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Hoodie për femra ngjyrë bezhë me print ariu. Model i gjatë me kapuç. Mëngë të gjera.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW4RQ24 K9R31 F12S
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali75%Pambuk;20%Poliestër;5%Elast
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureIndi
ManufacturerGuess Europe sagl Italy