Menu
11390
Guess

Guess - Shapka për femra me zinxhir

Fatema3 shapka krem ??me qëndisje ari të logos dhe rrip të rregullueshëm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Fatema3 shapka femrash me zinxhir dhe rrip të rregullueshëm. Ngjyrë kremi dhe logo e artë e qëndisur.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFLJFAT FAL03 GOLD
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerGuess Europe sagl Italy