Menu
13790
Guess

Guess - Shapka xhins për femra

Jolly shapka të sheshta me detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Jolly Shapka xhins për femra prej pambuku dhe poliestër. Model i sheshtë për çdo ditë. Detaje të logos.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGFLJLLY DEN19 BLUE
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali65%Pambuk;35%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy