Menu
10552
Guess

Guess - Xhinse skinny për femra

Shape Up Xhinse me pambuk dhe poliestër të shtuar
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Shape Up Xhinse skinny për femra në ngjyrë blu të hapur. Pambuk me poliestër të shtuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGW4RA34 D5922 GOM3
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali91%Pambuk;8%Poliestër;1%Elasta
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufacturePakistan
ManufacturerGuess Europe sagl Italy