Menu
15990
HUGO

HUGO - Atlete meshkujsh të bardha dhe gri

Leon_Runn_cvpu atlete të ulta me taban të trashë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Leon_Runn_cvpu atlete meshkujsh gri dhe të bardhë me logo të kuqe mbi thembër. Taban i trashë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517096 066
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Poliestër;40%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland