Menu
7990
HUGO

HUGO - Shapka femrash të verdha

Match_it_Slid shapka të sheshta për plazh dhe pishinë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
HUGO Match_it_Slid Shapka të sheshta plazhi dhe pishine për femra. Ngjyrë e verdhë .
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517507 758
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali98%Polivinilhlorid;2%Poliureta
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland