Menu
5690
HUGO

HUGO - Shapka plazhi për meshkuj

Arvel_Thng_prcm shapka të zeza dhe gri me detaje logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
HUGO Arvel_Thng_prcm Shapka për meshkuj për plazh apo pishinë. Ngjyra e zezë dhe gri me detaje logo të kuqe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUHB50517297 961
MarkëHUGO
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerHUGO BOSS International Markets AG Switzerland