Menu
25990
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë bezhë për femra

Iconic Snakes çantë me kapëse me logo dhe dorezë. Përmasat: 17 x 26 x 10 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Jusr Cavalli Iconic Snakes çantë dore ngjyrë bezhë me dorezë. Mbyllje me logo në formë gjarpri. Përmasat: 17 x 26 x 10 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BA1-ZSA89-717
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali90%Pambuk;10%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy