Menu
23490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë bezhë për femra

Çantë me kapak me rrip dhe zinxhir të madh. Përmasat: 13 x 27 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë femrash ngjyrë bezhë me rrip dhe zinxhir të madh. kapak me kopsë logoje. Përmasat: 13 x 27 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BZ2-ZS749-717
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy