Menu
22490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë çiklaminë për femra

Çantë me dorezë dhe kopsë me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë dore për femra në ngjyrë çiklaminë. Kopsë me logo dhe rreth me motiv gjarpri.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BZ3-ZS749-455
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy