Menu
19490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë e madhe për femra

Çantë me doreza të gjata dhe logo metalike. Përmasat: 30 x 37 x 11.5 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli Tote çantë e madhe femrash me doreza. Logo me shkronja metalike. Ngjyrë nud-rozë. Përmasat: 30 x 37 x 11.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BB9-ZS766-717
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy