Menu
26490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë femrash me printime

Çantë me kapak, dorezë dhe kapëse me logo
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë për femra me printim në nuancat e kafesë dhe me xhaketë të zezë. Logo në kapse.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BA1-ZSA96-QL7
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy