Menu
18990
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë femrash prej kanavacë

Çantë me rrip supi. Përmasat: 18 x 24 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë femrash me qëndisje të zezë të logos. Rrip dhe kapak me skaje të zeza të zbukuruara me perçina. Përmasat: 18 x 24 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BT6-ZG265-899
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy