Menu
19490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë korali për femra

Çantë me kapak me logo dhe zinxhir të madh
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë femrash korale me logo të madhe. Me kapak. Zinxhir.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BB7-ZS766-525
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy