Menu
20490
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë me gjarpërinj në kopsë

Iconic Snakes çantë me dorezë dhe rrip. Përmasat: 15 x 11 x 9 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Çantë me dorezë dhe rrip të hollë për ta mbajtur mbi supe. Kapëse me shtrëngim të zbukuruar me gjarpërinjtë e firmës Just Cavalli. Përmasat: 15 x 11 x 9 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BA9-ZSA89-717
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy