Menu
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë me logo për femra

Çantë me dorezë dhe rrip të hollë. Përmasat: 24 x 14 x 7 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Just Cavalli çantë për femra me logo metalike në ngjyrë ari. Kapak asimetrike. Dorezë dhe rrip i hollë supi. Astar elegant me print leopardi. Përmasat: 24 x 14 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BB4-ZS766-899
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy