Menu
23990
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë me logo për femra

Çantë e madhe prej kanavacë të qëndisur dhe perçina në skaje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Just Cavalli çantë femrash me qëndisje të zezë të logos. Doreza dhe skaje të zeza të zbukuruara me perçina.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BT3-ZG265-899
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy