Menu
Just Cavalli

Just Cavalli - Çantë me zinxhir për femra

Iconic Snakes çantë për çdo ditë me kopsë logoje. Përmasat: 15 x 23 x 6 cm.
Jashtë stokut
Detajet
Çantë bezhë për gra me kapak dhe kopsë efektive logoje e zbukuruar me gjarpërinjtë e njohur Just Cavalli. Zinxhir supi. Përmasat: 15 x 23 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUJCRA4BAF-ZSA89-717
MarkëJust Cavalli
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerSWINGER INTERNATIONAL S.p.a. Verona, Italy