Menu
13993
Liu Jo

Liu Jo - Bluzë viskoze për femra

Bluzë me mëngë të fryra dhe detaj fulari rreth qafës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Bluzë femrash viskoze me detaj fulari rreth qafës që mund të lidhet në shumë mënyra. Mëngët e fryrë. Ngjyra shampanjë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJWA4055 T4422 X0540
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Viskozë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureShqipëri
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy