Menu
30490
Premiata

Premiata - Atlete bezhë-e bardhë për meshkuj

Atlete Mick të ulëta me veshje lëkure dhe taban i bërë nga përzierje EVA dhe gome
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Premiata Mick Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë-të bardha me logo anësore të dallueshme. Printimr në taban. Astar lëkure dhie.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUPRMICK-6613
MarkëPremiata
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45%Lëkurë;55%Poliamid
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerPREMIATA SRL Italy