Menu
12990
Replay

Replay - Atlete femrash me taban të ngritur

Athena atlete të sheshta tekstili ngjyrë të bardhë dhe jargavan
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Athena atlete femrash të ulta me taban të ngritur. Tekstile ngjyrë të bardhë dhe jargavan. Detaje argjendi.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGWS4V {C0020T}371
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy