Menu
14490
Replay

Replay - Atlete lëkure për meshkuj

Atlete të ulta me lidhse dhe logo me elementë kontrasti
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Atlete lëkure për meshkuj Gemini Action me lidhëse me shollë të trashë trengjyrëshe, qëndisje logoje në anën e pasme dhe etiketë logoje në gjuhë dhe anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURRZ4S0001L-3181
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerOrient Box Limited, Hong Kong