Menu
10245
Replay

Replay - Atlete ngjyrë gri për meshkuj

Atlete Split Camo me majë të sheshtë e me taban të trashë Vibram®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete Replay Split Camo ngjyrë gri për meshkuj me model kamuflazhi. Taban i trashë Vibram® për kapje të përsosur për sipërfaqe të thata dhe të lagura. Model i sheshtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURRS4G0010T-3185
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Pambuk;