Menu
12990
Replay

Replay - Atlete të bardha për meshkuj

Atlete Adrien Game 3 të ulta me lidhse dhe logo me elementë kontrasti
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Atlete për meshkuj Adrien Game 3 me lidhëse me shollë të jashtme trengjyrëshe, elementë kontrasti, logo në llapë dhe mbrapa,rrjetë me logo anash.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURRS1D0048T-062
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerOrient Box Limited, Hong Kong