Menu
20490
Replay

Replay - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete Split Camo të ulta me lidhëse Vibram®, me elementë kontrasti
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay AtleteSplit Camo për meshkuj të krijuara në bashkëpunim me Vibram® me lidhëse të veçanta. Elemente kontrasti, model kamo në pjesën e sipërme, rrip tekstili me logo në llapë dhe mbrapa.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURRS4G0010T-178
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliuretan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerOrient Box Limited, Hong Kong