Menu
11990
Replay

Replay - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete Smash Base Green me lidhëse të ulta me logo dhe taban të sheshtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Shoes Atlete për meshkujSmash Base Green me lidhëse në pjesën e sipërme, etiketë me logo në llapë, printim logoje në anën e pasme. Këpucë të bëra me origjinë natyrore ose materiale të ricikluara.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURRZ3B0009S-003
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliuretan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerOrient Box Limited, Hong Kong