Menu
14490
Replay

Replay - Çantë shpine për meshkuj me logo

Çantë shpine e zezë me shpinë të kuqe. Përmasat: 34 x 46 x 16 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay çantë shpine për meshkuj e zezë me print logo dhe shpinë të kuqe. Xhepa me zinxhir. Përmasat: 34 x 46 x 16 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFM3663 {A0343G}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy