Menu
6495
Replay

Replay - Çizme të ngrohta për femra

Gjysëm çizme të sheshta të dimrit me material të butë dhe të ngrohtë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Move Gjysëm çizmet të sheshta për femra, me një astar të ngrohtë. E zezë. Shirit i verdhë në taban që bën kontrast, me printim logoje. Këpucë për vjeshtë/dimër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGWF49 {C0031T}003
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliester;
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy