Menu
23990
Replay

Replay - Fustan i gjatë i zi

Fustan pambuku me shpinë të hapur dhe lidhse
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay fustan i gjatë me shpinë të hapur dhe lidhse të rregullueshme. Me rripa. Pambuk. Ngjyrë e zezë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW9085 {84932}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy