Menu
4690
Replay

Replay - Kapele r zezë për meshkuj

Kapele me etiketë logoje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Kapele ngjyrë e zezë, me etiketë logoje dhe gjerësi të regullueshme për meshkuj.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURAM4306 {A0460}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali65%Pambuk;35%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy